Proč kandiduji na prezidenta ČR v roce 2023

Když jsem se rozhodl kandidovat na prezidenta v roce 2018, oznámil jsem, že lidem předvedu, jak lze vést volební kampaň i bez velkých peněžních darů. Za cíl jsem si dal, že přinutím kontroverzního předsedu ČAK JUDr.Martina Vychopně, aby odstoupil ze svého postu, což se povedlo za pouhých 2.600 Kč nákladů volební kampaně. Nepomohla mu ani podpora systému, který mu připravil krásnou pohádku o jeho odchodu. Oba cíle jsem splnil na 100%.

V kandidatuře jsem nepokračoval vzhledem k vítězství hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem, což jsem také oznámil na svých stránkách. Upřímně, kdo z vás by chtěl spolupracovat s tímto člověkem ve vládě?

Při mé kandidatuře v roce 2023 jsem si dal za cíl opětovně minimální náklady na kampaň a odstranění zkorumpovaných politických dinosaurů. Bude jich tentokráte více a půjde o politiky, soudce, státní zástupce a vlivné podnikatele, kteří páchali nebo napomáhali v páchání trestných činů a obohacování se na úkor jiných lidí.

Mým cílem není post, plat, imunita ani obsazení hradu se svými kamarády. Mým cílem je vyčistit politiku o pár desítek zkorumpovaných jedinců. V předešlé kandidatuře to šlo u jedince a na tu novou kandidaturu jsme velice dobře připraveni.

Rád bych také poděkoval svému týmu, který mi pomáhal při první kandidatuře, včetně ochrany blízkých a monitorování nekalostí ze strany lidí, kteří dělali vše proto, aby mě zastrašovali, tajně nahrávali a odradili od kandidatury i zveřejňování pravdivých informací týkajících se korupce, o kterých je zakázáno psát i hovořit nahlas. Vše máme natočeno a máte se na co těšit. Videa budou zveřejněna v rámci předvolební kampaně.

Vzkaz pro ty, kteří netouží po zveřejňování minulosti v souvislosti s korupcí. “ Opravdu se chcete v době moderních technologií vrátit k praktikám krvavých 90.let? “ Tentokrát vám to neprojde a nic v životě se neopakuje dvakrát.                                                                                                                                                                                                                                             

S přáním hezkého dne Ivan Smetana