Novinky

Pokus o únos kandidáta na prezidenta Ivana Smetany ze dne 15.9.2022

Dne 15.9.2022 se mě pokusili zatáhnout do auta a odvést dva zakukleni muži, kteří neměli žádné oprávnění k tomuto zásahu. Vozidlem přijeli prudce z horní části ulice, kde vyloženě čekali na mou osobu. Vozidlo SPZ 6H5 5136 se pohybovalo velkou rychlostí a při brždění před domem bylo slyšet odlétávající kamení z vozovky, jelikož příjezdová cesta je ve špatném stavu. To mě před tímto zákeřným a plánovaným útokem varovalo. Když jsem se okamžitě otočil viděl jsem pouze 2 zakuklené muže, kteří jako zfetovaní běželi proti mé osobě. Okamžitě jsem se rozběhl směrem ke dveřím. Jeden ze zakuklenců chtěl dveře vytlačit. Byly pootevřené cca 10 cm. Zakuklence jsem přetlačil a dveře zamkl. Okamžitě aktivoval živé vysílaní na facebooku, kde už událost sledovalo několik tisíc svědků ( https://www.facebook.com/ktvlive.zpravodajstvi/videos/3350974451806250 ).

Otázkou stále zůstává, kdo byli tito dva muži? Policejní prezident genmjr. Mgr. Martin Vondrášek se k celé záležitosti nechce vyjádřit a ani nehodlá učinit tiskové prohlášení. U Babiše však okamžitě svolal tiskovku pro novináře. Nutno také podotknout, že Andrej Babiš doposud neoznámil svou kandidaturu na prezidenta ČR 2023. Budou následovat další útoky na nepohodlné kandidáty v boji o Hrad? NCOZ také mlčí. Koho najímají tajné služby na špinavou práci? Jsou to vůbec občané ČR? Policejní prezident i ministr vnitra kryjí tyto psychopaty a tají jejich identitu.

Je důvodem tohoto útoku moje práce zdarma pro KTV Live? Zapsaný spolek KTV Live pravdivě informuje národ o korupci. V živých vstupech na facebookové stránce v sekci videa najdete důkazní materiál za poslední 2 roky proti Policii ČR, státním úředníkům, soudcům a i politikům. Některé živé vstupy mají i 7 hodin, ale jsou nezpochybnitelným důkazem toho, co se v daný den odehrálo.

S pozdravem Ivan Smetana