Nezařazené

V NOVÉM ROCE 2020 ZALOŽÍME POLITICKÉ HNUTÍ. DŮVODEM JSOU PREZIDENTSKÉ VOLBY V ROCE 2023

V novém roce 2020 připravíme vše potřebné k založení politického hnutí. Důvodem je informace, kterou vypustili někteří politici z ODS, že přímá volba prezidenta ČR není dobré řešení. Tiše se na toto téma šeptá i na půdě parlamentu. Pokud by byla přímá volba zrušena, nemohl bych kandidovat. Pro tento případ bude založeno politické hnutí. Dostat se do parlamentu nebude zas až tak těžké, protože většina velkých stran už jen živoří. Zklamali totiž důvěru voličů a šance v dalších volbách jsou minimální. Naše hnutí bude bez politických brontosaurů a přeběhlíků. Nestojí za námi žádní politici ani skupiny, velké peníze ani dotace či pochybné dary. Vše vzniká samo, z podstaty věci. Znovu opakuji, že prezidentská kandidatura je pro mě jediná možnost, jak na věci upozornit sám, jelikož novináři a média kopou jen za dvě největší skupiny lidí a na pravdivé informace není v mediích prostor. Ochota cokoli zveřejnit je nulová. Zažil jsem to několikrát a za dobu 23 let se na tom bohužel nic nezměnilo.

Pokud jste zklamáni politikou u nás, přidejte se k nám až to bude potřeba. Nechceme od vás finanční dary. Chceme po vás, abyste se zajímali a přidali. Není potřeba plnit náměstí demonstracemi. Z toho si žádný politik nic nedělá. Smějí se, protože velké demonstrace jen komplikují život lidem, kteří musí být ten den zrovna v práci. Moderní technologie mají daleko větší moc než plné náměstí. Své síly spojí daleko více lidí.

Pojďte se spojit pro dobrou věc. Začít se musí tam, kde to vše špatně začalo. Záměrně byly vytvořeny špatné zákony, aby se mohlo vesele rozkrádat. Dnes už se dají rozkrádat jen vybrané daně např. v podobě předražených zakázek nebo dotací. Je pravda, že se nemáme až tak špatně, ale to přeci není důvod, aby to u nás v politice vypadalo tak, jak to vypadá. Arogance, sobeckost, vulgarita a neúcta k lidem. Jsme pro ně jen statistická čísla a volební hlasy.

S přáním hezkého dne Ivan Smetana 48 let, kandidát na prezidenta ČR 2023