Nezařazené

DOMINIK HAŠEK NEVYLUČUJE KANDIDATURU NA PREZIDENTA 2023

 

Sotva jsem oznámil kandidaturu na prezidenta v roce 2023 s komentářem, že pokud mi dají hlas všichni Baníkovci a lidi, které pobavila parodie „Piráti z Karibiku“, vstupuje do hry další možný kandidát a to Dominik Hašek . Tak si říkám, kde jste byli vy všichni herci, muzikanti, komici a sportovci, když kradli jiní? Já vím, jsou to lidé ze stran, kterým fandíte a to je něco jiného …

S politováním musím konstatovat, že si z vás všech udělalo pár lidí, kteří to potřebují jinak, cvičené opice. V podstatě nabízíte menší zloděje do politiky. Proč to nevyřešit pořádně? Mnohokrát jsem slyšel, že co je za hranicemi Prahy vás nezajímá. Co ta náhlá změna? Z ničeho nic se snažíte promlouvat do duše všem lidem od Aše až po Bukovec.

Dostal jsem z postu zkorumpovaného předsedu ČAK JUDr.Martina Vychopně. Všichni říkali, že to nejde. A on se našel někdo, kdo to dokázal. Při kandidatuře 2023 dostanu z postu více než stovku zkorumpovaných politiků, policistů, vrchních státních zástupců, soudců atd.

Opětovně říkají, že to nejde. A já říkám, že to jde. První kandidatura byla jen průzkumnou misí, abychom mohli zdokumentovat nekalé zákulisní praktiky státu, které používá systém na nechtěné kandidáty a jejich rodiny.

Hezký den všem