Nezařazené

CO NEDOKÁZAL STÁT ZA DLOUHÁ LÉTA A MILIONY, ŠLO ZA POUHÝCH 2.600 Kč DÍKY PREZIDENTSKÉ KANDIDATUŘE.

Důkaz toho, že se nejedná o žádný žert a informace jsou pravdivé. ZDE

Když jsem oznámil svou kandidaturu na prezidenta, řekl jsem jasně, že chci věci změnit a to se povedlo. Nešlo mi o plat, post ani nepostižitelnost. Šlo mi o to, aby korupce v justici, která naši zemi brzdí, byla alespoň z části narovnána. To se díky kandidatuře povedlo za pouhých 2.600 Kč (ZDE). Povedlo se odstavit z důležitého postu člověka, který by neměl v demokratické zemi mít ani možnost praktikovat advokacii, natož být místopředsedou ČAK a po upozornění na tento fakt být ještě povýšen na předsedu ČAK. Takový signál vyslali ti „správní bojovníci s korupcí“  a ukázali, že je zbytečné si stěžovat, protože oni ze svých politických pozic vždy vše zametou pod koberec. Povedlo se po dlouhých letech docílit toho, aby JUDr. Martin Vychopeň už nešéfoval všem advokátům v ČR a jehož dosazení na tento post nebylo vůbec bezvýznamné, přestože byl společníkem firmy BENA z Vlašimi IČO 496 82 911. ZDE

Firmy, která byla dlouhá léta vyšetřována z podvodů s LTO, úniků na daních a obohacování se díky bílým koňům.

Stav v ČAK do 25.9.2017

 

V době, kdy jsem oznámil svou kandidaturu a pustil ven první video, věděl bývalý předseda ČAK JUDr. Martin Vychopeň, že je zle a strach mu nedovolil, aby znovu kandidoval na post předsedy ČAK.  Politici, kteří neustále vyhlašují boj s korupcí ho jednoduše nechali tento post v tichosti a s medailí za zásluhy na Slovensku opustit (ZDE). Šeptalo se, že měl dostat zlatý padák v podobě předsedy kárného senátu v roce 2018, ale od toho bylo prozatím upuštěno.

 

 

 

Mnozí z vás mi v diskuzích psali, že neříkám pravdu, ale položili jste si otázku proč mě JUDr. Martin Vychopeň a jeho společníci, včetně některých politiků nezažalovali? Protože by dopadli jako jistý ministr Kocourek, který odklonil miliony. Moc dobře totiž ví, že mám pravdu, kterou jsem schopen léta prokázat a velká mediální kauza by je poškodila nebo zničila. Zřejmě se domnívali, že vše vyšumí a má bojovnost nebude mít dlouhého trvání. Ani po 24 letech mě chuť bojovat neopustila a díky těmto létům měl člověk možnost pochopit fungování tohoto státu. A to díky lidem, kteří se schovávají za boj s korupcí a politickou imunitu.

Dne 9.9.2017 se informace o mé kandidatuře objevila poprvé a naposled na TV NOVA. Okamžitě je televizím dán zákaz zveřejnit jakoukoliv informaci o Smetanovi. Dne 25.9.2017 je zvolen nový předseda ČAK. Tentokráte ovšem nesměl být při volbě nového předsedy ani jeden novinář. Médiím tudíž naprosté embargo. Informace v tisku o mé kandidatuře byly jen krátké, protože kdyby nebyly žádné, byly by volby nedemokratické.

 

 

Registrace potvrzena v deníku MF Dnes ze dne 5.9.2017

 

V době, kdy bylo možné hned ze startu společníky této firmy zastavit a pozavírat, byl ministrem vnitra Jan Ruml. I jeho jsem oslovil a měl s ním několikrát domluvenou schůzku. Ten se však zapíral, vyhýbal zodpovědnosti a svou lhostejností či záměrem v podstatě smetl vše ze stolu. Jde o stejného Jana Rumla, kterého jsem zažil na vlastní kůži a kterého v současné době nasadili Piráti jako svého křišťálově čistého koně do Senátu. Pochybuji, že jde o nevědomost strany Pirátské. ZDE

Ing.Milan Vomela, společník firmy BENA z Vlašimi a předtím bývalý policista, byl v u zrodu podvodu na ČEPRO, který byl potom přehrán na Radovana Krejčíře. Od roku 1996 byli osloveni všichni politici, kteří mohli dát této kauze zelenou a přesto to neudělali. Proč? To je správná otázka! Naopak se vše obrátilo proti mě, protože bylo potřeba mě umlčet. Po několika neúspěšných pokusech mě zdiskreditovat a hodit na mě něco jiného, lidé zastupující stát přecházejí k jiné strategii a tou je nabídnutí nové identity. Podmínkou však je, že musím okamžitě opustit území ČR a nikdy nekontaktovat rodinu a známé. Obávám se, že kdybych na tuto variantu přistoupil, moje cesta by netrvala příliš dlouho. V lepším případě, pokud by mě vůbec nechali naživu, zavřeli by mě v jiné zemi, kde to s justicí není bůhví jak slavné a třeba by připravili šarádu podobnou té s Radovanem Krejčířem.

Tohle ale není příběh o Radovanu Krejčířovi, nýbrž pravdivý příběh Ivana Smetany, kandidáta na prezidenta 2018, který splnil jako první všechny podmínky potřebné ke kandidatuře a přesto se o něm média nezmiňovala. O důvodu, proč jsem nešel do prvního kola se dočtete v knize „Od bílého koně předsedy ČAK až po kandidaturu na prezidenta“ (ZDE).

 

 

Ostatně jsem rád, že žiji v době moderních technologií, kamer atd., kdy technika je přístupná úplně všem.  Ona kdyby totiž byla vůle, tak by bylo možné objasnit kde co, třeba i vraždu Františka Mrázka a to právě díky moderním technologiím.

Takže i jeden jediný člověk, pokud má tah na bránu, dokáže věci změnit a to za pouhých 2.600 Kč. Musíte mít ovšem nejen plán, ale i hodně dobrých známých, kteří vám kryjí záda a v případě vašeho odstranění dotáhnou věci do konce.  Ještě jednou zdůrazňuji, že mi šlo o to věci změnit a ne o post a získání moci. Ani o zviditelnění, abych mohl po neúspěchu v prezidentských volbách kandidovat alespoň do Senátu, tak jako dnes již čtyři neúspěšní kandidáti na prezidenta ČR 2018. Můj dobrý kamarád právník, který již není mezi živými, vždy říkával: „zadarmo ti nikdo nic nedá, to si pamatuj“… „milionové sponzorské dary musíš nějakým způsobem vrátit, i kdyby to mělo být jenom zvedáním ruky pro ty správné zákony z pozice postu, ke kterému ti sponzoři pomohli“ a „kalkulačka nikdy nelže“.

Pokud jsem vás aspoň trochu nakopl k přemýšlení, tak přemýšlejte i nadále a nenechte sebou manipulovat. Pokud ještě stále věříte, že „pravda a láska zvítězí“ nebo máte svou nějakou jinou víru a třeba rudou, tak nadávejte a klidně plivejte. Pokud tento článek nepomůže vám, pomůže třeba až dalším generacím, které možná procitnou. Změnil jsem důležitou věc na justičním poli, ale je třeba ve změnách pokračovat. Promyšlený tah jednoho člověka mnohdy dokáže více než plné Václavské náměstí a dohadování se na sociálních sítích. Oni to ví a proto si platí lidi, kteří vás v debatách na sociálních sítích zaměstnávají, vy se rozčilujete a ztrácíte důležitý čas ve virtuálním světě. Rád bych také poděkoval všem, kteří mi chtěli dát hlas a byli smutní, že jsem v kandidatuře nepokračoval. Věřím, že po přečtení mé knihy budete s mým krokem souhlasit a pochopíte všechny souvislosti, které k rozhodnutí vedly. Ostatně nikde není psáno, že v dalších volbách to nebude jinak.

Když kandidatura na post prezidenta pomohla odstavit jednoho  kontroverzního člověka, co všechno může změnit kniha? Začneme u Jana Rumla a skončíme u Roberta Pelikána. Řeč bude také o všech polistopadových prezidentech a jejich neochotě věci změnit, včetně Václava Klause, který dal lidem z firmy BENA dokonce amnestii, kterou odsoudila většina obyvatel v ČR. ZDE

Aneb jak říká Richard Branson … „Výzvy tě budou životem provázet nepřetržitě. Učiníš mnoho chyb a selhání, znovu a znovu. Nenech se tím odradit. Pochybení jsou největšími životními lekcemi a často nám ukáží lepší způsob, jak věci řešit. Nikdy nedopusť, aby tě neúspěch položil. Každý chybuje. Tvoji největší hrdinové – včetně Douglase Badera, Ernesta Shackletona a Roberta Falcona Scotta (věděl jsi, že jste příbuzní?) – ti všichni zažili neúspěch, ale podívej, čeho nakonec dosáhli“. ZDE

One thought on “CO NEDOKÁZAL STÁT ZA DLOUHÁ LÉTA A MILIONY, ŠLO ZA POUHÝCH 2.600 Kč DÍKY PREZIDENTSKÉ KANDIDATUŘE.

Comments are closed.