VYJÁDŘENÍ MINISTERSTVA SPRAVEDLNOSTI ČR KE STÍŽNOSTI NA NEZÁKONNOU EXEKUCI TRANSPARENTNÍHO ÚČTU PŘI VOLBĚ PREZIDENTA ČR 2018

Posted on Posted in Nezařazené

Od roku 1994 jsem si zvykl na fakt, že česká justice mlží a přizná jen nezbytně nutné. I když výkřiků o boji s korupcí bylo nespočet, nic se nezměnilo. Ba naopak! Situace je horší a horší a traduje se, že je naprosto nepřípustné, aby český stát přiznal chybu, i kdyby to byla stokrát pravda. I když mi dali v roce 1997 za pravdu, kauza se nikdy nedotáhla do konce.

 

 

Co se týče nezákonné exekuce, tak pánové z ministerstva přiznali, že došlo k pochybení, ale v podstatě šlo jen o malé nedorozumění a viník byl potrestán slovy „ty ..ty ..jeden“ (viz. úplně dole). Toť vše. Žádná omluva! Nebýt mé stížnosti na ministerstvo spravedlnosti, tak by exekuce na můj transparentní účet byla stále realitou.

Takže si dáme druhé kolo a budu žádat o opětovné prošetření stížnosti z důvodu nesouhlasu s výsledkem státního dohledu. Stále je tu špatná kontrola státu a zneužití pravomoci veřejného činitele. Udivuje mě fakt, že v době moderních technologií jsou někteří lidé z pozice moci ochotni riskovat svůj post a postavení. Chápu, že má osoba štve hodně vlivných lidí a je mi naznačováno, že pokud toho nenechám, tak dopadnu jako František Mrázek. Pokud by tato situace nastala, tak by to svědčilo pouze o jednom a sice, že všechna důležitá rozhodnutí většiny politiků pochází z luxusních restaurací, hotelů, nočních podniků a kasín a česká politická scéna se skládá z větší části jen z loutek, které jsou ochotny prodat svou duši za pár stříbrných zlaťáků.

Ministerstvo spravedlnosti poukazuje na fakt, že k blokaci peněžních prostředků navíc nikdy nedošlo. Realita je taková, že k blokaci finančních prostředků nedošlo díky mě a ne díky ministerstvu či soudnímu exekutorovi JUDr. Lukáši Jíchovi. V roce 2017, dne 22.února , jsem oficiální cestou oslovil všechny poslance a senátory ČR o podporu při volbě prezidenta, načež se rozjel hon na Smetanu. Proč? Kvůli mé vytrvalosti od roku 1994 a obtěžování české republiky co se mé kauzy týče. Odpovědi od poslanců a senátorů mi přišly pouze tři. Místo toho mi bylo sděleno, že nemám šanci a už teď mají plán, jak mě z boje o hrad vyřadit.

 

Uběhlo pár dnů a jejich slova se začala proměňovat ve skutečnost. Z ničeho nic se objevil kandidát Jiří Drahoš ze stejného okresu, který oznámil kandidaturu dne 28.března 2017. Bylo mi sděleno, že jde o koně Kalouska a naštvaného Bohuslava Sobotky. Zároveň byl i Babišovou pojistkou, kdyby prý Zeman neuspěl. https://www.novinky.cz/domaci/433477-drahos-oznamil-kandidaturu-na-prezidenta.html

Senátoři se postarali o další adepty a podpořili je svými hlasy. K tomu přibylo dalších pár jedinců, aby v případě potřeby rozbili pozornost, která by mohla směřovat ke kandidátovi s minulostí, již stát dlouhá léta zametá pod koberec. Ne kvůli kandidátovi samotnému, ale kvůli lidem, kteří byli v kauze zapleteni. Na základě těchto informací jsem při založení transparentního účtu okamžitě zablokoval příchozí platby. A jelikož nebylo možné mě diskreditovat formou finančního daru falešným či pochybným dárcem, byla praktikována nezákonná exekuce transparentního účtu. Možná si řeknete, že exekuce účtu proběhla v prosinci, tudíž po prvním kole voleb, před kterým jsem ohlásil, že kandidovat nebudu z důvodu výsledků voleb do parlamentu ČR. Musel jsem učinit moudré a politické rozhodnutí, jelikož jsem věděl, co vše mají nachystáno a není to tak dávno, kdy byl například obviněn z pedofilie Jiří Paroubek, které se navíc nikdy neprokázalo. Účel ovšem splnilo a během jediného dne byl Paroubek vyřazen ze hry. A upřímně, kdo z vás by chtěl být prezidentem spojeným s vládou, která má STB minulost, potvrzenou soudem? Ona exekuce, o které se bavíme, měla opětovně mou osobu zaměstnat, jelikož mocní moc dobře věděli, že jsem chtěl před druhým kolem volby prezidenta pustit mezi lidi knihu, která poukazuje na skutečnosti, které jsou realitou v ČR. To bylo ovšem před volbami nepřípustné, aby lidé měli možnost se dočíst, jaké že to divadlo na národ se opětovně hraje. Exekuce na můj transparentní účet se rozjely díky spolupráci exekutorů s bankami, ale jejich síla bylo oproti normální daleko větší. Dnem 9.září 2017, kdy se mé jméno i tvář poprvé objevila v televizi NOVA sílila a sílila.

 

 

Potvrzení registrace – MF Dnes ze dne 5.9.2017

 

Stránky úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí 

https://registrace.udhpsh.cz/seznam/okfzvu/2018pr

 

A protože v té době byl ještě stále předsedou ČAK JUDr. Martin Vychopeň, byl dán televizím okamžitě zákaz cokoli sdělit veřejnosti o mé osobě. Namísto pravdivých informací o kandidátech, kteří splnili všechny podmínky kandidatury, jsou doporučeny reportáže s panem Kuberou, který posloužil jako roztomilé zvířátko nakonec. Místo pravdivých informací o kandidátovi, spojeném s lidmi z bývalé firmy BENA z Vlašimi, kterou stát dlouhá léta chránil, a  které se nesměly ve státním zájmu odvysílat. Špatná kontrola státu a zneužití pravomoci veřejného činitele je to, oč tu dlouhá léta běží.

Neudivuje mě fakt, že mi seznam.cz dvakrát zrušil bezdůvodně e-mail. Neudivuje mě ani to, že se někteří postarali o to, aby se mé oficiální stránky „www.ismetana.cz“ ve většině případů sdílení zobrazovaly jako spam. Neudivují mě všechny ty křivárny, které proběhly v souvislosti s mou kandidaturou, jenž měly za úkol zničit kandidáta. Neudivuje mě ani fakt, že mě šmírovala BIS a to včetně rodiny a nezletilých po celou dobu voleb. Naopak jsem zvědav jak bude oficiálně zdůvodněno ono sledování! Pánové, kteří jste tuto zakázku dali – auta a okolí mají v dnešní době kamery atd. Má předpověď je taková, že ti, kteří byli na tuto práci vybraní, se obětují a v tichosti se jim zajistí nějaká pěkná trafika na jiném postu.

Pravdivý příběh s pravými jmény, doklady, fotografiemi atd. je už ve fázi příprav a ani můj náhlý infarkt či nepředvídaná nehoda na tomto faktu nic nezmění. A pánové, kteří už dnes vyhrožujete žalobou, pokud vaše jména zveřejním v knize, buďte si jisti, že si vše ustojím jako doposud. Nejde o žádné výmysly ani sci-fi. Historie jen ukáže vaše kroky od doby, kdy jste mi vzali šanci normálně žít.

 

Co se týče politiků, tak prvním zmíněným bude bývalý ministr vnitra Jan Ruml, konče současným ministrem vnitra JUDr. Robertem Pelikánem Ph.d, kterému nevadil fakt, že předseda ČAK (kterým byl v té době JUDr. Martin Vychopeň) je bývalý spolumajitel firmy BENA z Vlašimi a jeho osoba je propojena s lidmi z této firmy i v jiném případě a to opětovně s firmou, která po sobě zanechala paseku. Na tyto informace reagoval pouze smutným smajlíkem a slovy „je to všechno promlčené“.

 

 

Nebude chybět ani zmínka o současném prezidentu Miloši Zemanovi, který před svým prvním prezidentským obdobím veřejně sliboval, že osobně vyslechne každého občana této země, když bude mít důkazy o korupci v ČR. Na tento slib však velice brzy zapomněl a prezidentská kancelář váš třikrát odkáže na českou justici. Na tu justici, o které máte důkazy, že ne vše je v pořádku. Jednoduše řečeno, mám si stěžovat u justice jejichž součástí je člověk, který byl součástí firmy BENA z Vlašimi, která byla dlouhá léta vyšetřována a její stíhání bylo zastaveno díky amnestii Václava Klause. Má kandidatura se zasloužila alespoň o to, aby JUDr. Martin Vychopeň znovu nekandidoval na post předsedy ČAK. Doufám, že kniha bude mít stejný úspěch, protože to některým politikům nedovolí znovu kandidovat.

 

Ale čemu se lze divit, když žijeme v době, kdy v justici působí podivní lidé a stát namísto aby je potrestal, jim dá možnost odejít se slávou. V době, kdy vládu sestavuje politik, který je oficiálně usvědčen ze spolupráce s STB a přesto je pověřen i podruhé a dokonce bez časového limitu. V době, kdy prezident dává předvolební sliby, které neplní a přesto je opětovně zvolen. V době, kdy neúspěšná superstar odvolá např. ředitele Ostravské Fakultní nemocnice, odborníka ve svém oboru, který má letitou praxi a ví o čem je zdravotnictví zřejmě mnohem více, než ona superstar. V době, kdy ani vrchní státní zástupce Zeman nekonal a to měl plná ústa boje s korupcí.

 

 

E-mail do ČTK.

 

Rád bych poděkoval FIO BANCE, která všechny útoky na můj transparentní účet ustála se ctí a s respektem k zákonu.