NEZÁKONNÁ EXEKUCE TRANSPARENTNÍHO ÚČTU ZRUŠENA

Posted on Posted in Nezařazené

Dlouho jsem zvažoval, zda mám napadnout prezidentské volby 2018. Vzhledem k minulým prezidentským volbám v roce 2013, kdy bylo podáno 109 stížností a ani jedna neuspěla u Nejvyššího správního soudu, rozhodl jsem se stížnost nepodat. Byla by to jen ztráta času, protože ti, kteří při prezidentských volbách házeli klacky pod nohy, by opětovně v tichosti vše zametli pod koberec. Zvolil jsem jinou taktiku a doufám, že bude stejně úspěšná, jako mé předvolební video, které se zasloužilo  o to, aby bývalý předseda ČAK JUDr. Martin Vychopeň znovu nekandidoval na post předsedy ČAK. Systém mu sice umožnil před odchodem získat medaili za zásluhy (na Slovensku), ale zainteresovaní moc dobře ví, že kvůli jeho minulosti byl pro něj post předsedy ČAK neudržitelný. Chvíli se šuškalo, že prý má dostat zlatou trafiku v podobě předsedy kárného senátu, ale na České advokátní komoře nám bylo řečeno, že tomu tak není a nebude.

Jak to vlastně všechno bylo co se volby prezidenta týče, se brzy dočtete v knize, která odhalí vše do posledních detailů, včetně jmen. Už teď se objevují výhrůžky, že na mě budou podány žaloby, ale vše si ustojím, tak jako vždy. Ono se to totiž opravdu událo a ke všemu budou v knize zveřejněny dokumenty, fotky a odkazy na videa.

Pravdivý příběh o špatné kontrole státu a zneužití pravomocí veřejného činitele.

Níže uvádím malou ukázku z knihy. Jedná se o nezákonnou exekuci transparentního účtu při kandidatuře na prezidenta ČR 2018. A kdopak že nám konto exekuoval? Soudní exekutor JUDr. Tomáš Jícha, který nahradil proslule známého exekutora Vránu z Přerova. A kým, že byl tento JUDr. Jícha dosazen místo JUDr. Vrány? Ministrem vnitra JUDr. Robertem Pelikánem Ph.D (ANO). Existují jen dvě možnosti. Buď je nový soudní exekutor JUDr. Jícha neznalý zákona nebo soudní exekuci učinil na zakázku. Vzhledem k útokům, které se rozjely po zveřejnění mého jména a oznámení kandidatury v televizi, si nedělám iluze o neznalosti. Rád bych poděkoval FIO BANCE, která všechny útoky na můj transparentní účet ustála se ctí a s respektem k zákonu.