REALITY SHOW ČESKO HLEDÁ PREZIDENTA

Posted on Posted in Nezařazené

Metro.cz dne 8.11.2017.

Zdroj: http://www.metro.cz/babis-zautocil-na-topolanka-a-vnitro-taji-jmena-fly-/region.aspx?c=A171107_190235_metro-region_jsk

 

 

Podotýkám, že únos byl tehdy v režii policie ČR a MV, jak jsem již jednou napsal. Nikdy mi ohlášením mé kandidatury nešlo o post a plat. Šlo mi o to věci změnit. Díky moderním technologiím lze napravit aspoň trochu minulost. Za období své kandidatury jsem dosáhl toho, že ČAK (Česká advokátní komora) má nového předsedu, jehož minulost není spojena s firmami, které byly vyšetřovány z podvodů s LTO a bílými koňmi, tak jako v případě bývalého předsedy ČAK JUDr.Martina Vychopně. Kdyby každý politik od roku 89 dostal od válu jednu podivnou figurku s kontroverzní minulostí, tak dnes nemusela být Česká republika tam, kde je.

Došel jsem k závěru, že reality show Česko hledá prezidenta padla pod úroveň bulváru a na takové show se podílet nechci. Proto zvažuji založit hnutí, jehož smyslem bude bojovat za obyčejné poctivé lidi. Vše bude průhledné, přesně pravý opak toho, co nám denně předvádějí politici a stát.