VĚTŠINA ČECHŮ JSOU BLBCI, ZNÍ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH.

Posted on Posted in Nezařazené

Na sociálních sítích neustále všichni nadávají na to, že cca 40% voličů, kteří nešli volit, jsou blbci. Není tomu tak. To, jak dopadly volby, je hlavně výsledek všech dosavadních vlád a politiků po roce 89. Ani v těchto volbách jim totiž nebyla nabídnuta možnost změny. Vždyť je to neustále o tom samém. Vybírejte z menšího zla. Ne z toho, co je pro zemi dobré.

Muselo to tak dopadnout. A to, že pohořely velké strany, je jen o jejich egu a spoléhání se, že to zase dopadne dobře. Léta je jasné, že se hlasy kupují. A to, že je údajně kupoval Babiš v podobě jednorázové odměny? No a co. Kupovali je i jiní předtím! Je to jen zásluha vlád, které dodnes nenastavily jasná pravidla a zákony, které již mohly fungovat roky. To by ale nemohli bohatnout jedinci spolčení s politiky. Kolik toho bylo zameteno pod koberec a to i samotným VSZ, které moc dobře ví, oč tu běží. To nemluvím o policii, justici a soudech.

Pražáci chtějí, aby celá země volila pražáky, moraváci chtějí moraváky, valaši valachy atd. Dokud lidé nebudou táhnout za jeden provaz, bude tu neustálý chaos, kterému pomáhají malé strany a vytváření koalic za každou cenu, jen aby vlády přežily. Máme tolik politiků, stran a úředníků, že bychom je mohli rozdávat státům s vyšším počtem obyvatel než je ČR, kde jich tolik nemají.

Jsem pro pravici a levici. Kdo vyhraje, ten tvoří vládu, a zároveň i nese zodpovědnost za celé vládnoucí období.